Zajęcia szachowe

od październik 2020

Miejsce:
Niepubliczna Szkoła Sztuki Tańca “Caro Dance” w Siedlcach
Siedlce, ul. Rynkowa 24 (nad restauracją Spinx, wejście schodami po lewej stronie budynku)

Terminy:
Zajęcia szachowe
Czwartki od 16:00 do 17:00
Otwarte spotkania szachowe dla wszystkich chętnych
Czwartki od 17:00 do 18:00

UWAGA! Wyłącznie w dni robocze

Darmowe zajęcia dla:
Tańcerze “Caro Dance”
Członkowie Klubu Szachowego “Skoczek” Siedlce
Partnerzy klubu za zgodą zarządu
Inne osoby za zgodą zarządu

Poziom zajęć:
podstawy dla osób zaczynających przygodę z szachami, V, IV kategoria szachowa

Obowiązki osób chętnych:
Prosimy o kontakt przed pierwszą wizytą
Posiadanie maseczki ochronnej
Posiadanie obuwia na zmianę lub ochraniaczy na buty (w celu ochrony parkietu tanecznego)
Pomoc przy sprzątaniu

Kontakt:
733 747 086
klubszachowy@skoczeksiedlce.pl

2020 styczeń-sierpień

Miejska Biblioteka Publiczna WSZYSTKIE ZAJĘCIA ODWOŁANE

Otwarte darmowe zajęcia w Ferie 2020

Szkoła Podstawowa numer 3 w Siedlcach ul. Sekulska 10
Czwartek 13.02.2020 i czwartek 20.02.2020 w godzinach 12:00 do 15:00
Prowadzący Jacek Ilczuk (tytuł międzynarodowy kandydat na mistrza, międzynarodowy ranking ELO 2255- około 360 miejsce w kraju, swego czasu jeden z najsilniejszych zawodników na świecie w szachach korespondencyjnych, z wykształcenia pedagog, z zawodu przedsiębiorca)

Zapisy 601 946 230

Siedlce Dom Kultury Trójka

Spółdzielczy Klub Kultury ‘Trójka’
ul. Kurpiowska 3, 08-110 Siedlce
Prowadzący Zdzisław Stefanoff
poniedziałki 15:30-17:30
zajęcia płatne

Stok Lacki zajęcia dla uczniów szkoły (przerwane COVID-19)

Zespół Oświatowy im. Jana Pawła II w Stoku Lackim
Stok Lacki ul. Siedlecka 135
Prowadzący Tomasz Sikorski
czwartek 15:30-16:15 klasy I-III sala 14
czwartek 16:20-17:20 klasy IV-VIII sala 14
piątek 15:30-16:15 klasy I-III sala 14
piątek 16:20-17:05 klasy I-III sala 14
zajęcia darmowe

SP 5 zajęcia dla uczniów szkoły (przerwane COVID-19)

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Rawicza
Siedlce ul. gen. Orlicz-Dreszera 3
Prowadzący Tomasz Sikorski
Czwartki 14:00-15:00 sala 13 B
zajęcia darmowe

2019

Projekt “Klub 2019” w ramach środków z Ministerstwa Sportu i Turystyki

  1. Zajęcia indywidualne z najsilniejszymi szachistami i szachistkami w okolicy
    Prowadzący Jacek Ilczuk i Krzysztof Pańczy

  2. I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Prusa w Siedlcach
    Siedlce ul. Floriańska
    Prowadzący Tomasz Sikorski
    16/10/2019 od 15:30 do 17:30 sala 24
    23/10/2019 od 15:30 do 17:30 sala 24
    30/10/2019 od 15:30 do 17:30 sala 24
    06/11/2019 od 15:30 do 17:30 sala 24
    13/11/2019 od 15:30 do 17:30 sala 24

  3. Zespół Oświatowy im. Jana Pawła II w Stoku Lackim
    Stok Lacki ul. Siedlecka 135
    Prowadzący Tomasz Sikorski
    05/11/2019 od 15:30 do 17:00 sala nr 15
    06/11/2019 od 09:30 do 10:30 sala nr 18
    07/11/2019 od 16:15 do 17:45 sala nr 22
    12/11/2019 od 15:30 do 17:00 sala nr 15
    13/11/2019 od 09:30 do 10:30 sala nr 18
    14/11/2019 od 16:15 do 17:45 sala nr 2

  4. Osiedlowy Klub “Lech” w Siedlcach
    Siedlce ul. Chrobrego 4
    Prowadzący Kobryń Wiesław
    07/10/2019 od 16:30 do 18:00
    10/10/2019 od 16:30 do 18:00
    14/10/2019 od 16:30 do 18:00
    17/10/2019 od 16:30 do 18:00
    21/10/2019 od 16:30 do 18:00
    24/10/2019 od 16:30 do 18:00
    28/10/2019 od 16:30 do 18:00
    04/11/2019 od 16:30 do 18:00
    07/11/2019 od 16:30 do 18:00
    14/11/2019 od 16:30 do 18:00

Turnieje wewnętrzne w ramach projektu:
10/10/2019 11:00-15:00 symultana z profesorem Sobierajem I LO w Siedlcach
06/11/2019 15:30-17:30 I LO w Siedlcach
09/11/2019 10:00-15:00 Osiedlowy Klub “Lech” w Siedlcach
15/11/2019 14:30-18:30 Zespół Oświatowy w Stoku Lackim

Siedlce Dom Kultury Trójka

Spółdzielczy Klub Kultury ‘Trójka’
ul. Kurpiowska 3, 08-110 Siedlce
Prowadzący Zdzisław Stefanoff
poniedziałki 15:30-17:30
zajęcia płatne

Stok Lacki zajęcia dla uczniów szkoły

Zespół Oświatowy im. Jana Pawła II w Stoku Lackim
Stok Lacki ul. Siedlecka 135
Prowadzący Tomasz Sikorski
czwartek 15:30-16:15 klasy I-III sala 14
czwartek 16:20-17:20 klasy IV-VIII sala 14
piątek 15:30-16:15 klasy I-III sala 14
piątek 16:20-17:05 klasy I-III sala 14
zajęcia darmowe

SP 5 zajęcia dla uczniów szkoły

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Rawicza
Siedlce ul. gen. Orlicz-Dreszera 3
Prowadzący Tomasz Sikorski
Czwartki 14:00-15:00 sala 13 B
zajęcia darmowe

Inne zajęcia

  1. ZESPÓŁ SZKÓŁ W OKRZEI
    ul. Szkolna 1 21-480 Okrzeja
    Prowadzący Tomasz Sikorski
    16/10/2019 od 12:00 do 13:30 biblioteka
    04/11/2019 od 15:30 do 17:30 biblioteka
    kolejne terminy będą ustalane