Głosujemy do 20.12.2021 do 12:00 na Skoczka w konkursie TOP REGIONU 2021!

Wstęp

Otrzymaliśmy informację od Katolickiego Radia Podlasia zarządzających również internetową witryną podlasie24, naszego partnera medialnego o zgłoszeniu XXXII Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości z dnia 13.11.2021 do konkursu TOP REGIONU 2021.

Podziękowania

Nasz udział w konkursie jest dla całego zarządu ogromnym zaskoczeniem. Zostaliśmy zgłoszeni prawdopodobnie przez Katolickie Radio Podlasie / portal Podlasie24. Za całą redakcją stoi jednak cały sztab ludzi, a inicjatywa, pomysł i sam fakt zgłoszenia wydarzenia szachowego przypadł na pojedynczych osobach, których niestety imienia i nazwiska nie znamy.

Ślemy szczere wyrazy podziękowania całej redakcji radia, a w szczególności tym osobom anonimowym, które przyczyniły się do tego zgłoszenia. Wierzymy, że kiedyś uda się nam Państwu odwdzięczyć.

Prośba o głosy

Skoro już zostaliśmy wybrani spośród wielu organizatorów doceńmy naszych anonimowych aniołów i dlatego prosimy każdego miłośnika szachów jak i naszych klubowych partnerów o głosy. Cała społeczność szachowa może na tym dużo zyskać. Nasi partnerzy w nas wierzą, pokażmy, że na to zasługujemy.

Konkurs obejmuje cztery klasyfikacje

►INWESTYCJĘ ROKU 2021
►WYDARZENIE KULTURALNE ROKU 2021
WYDARZENIE SPORTOWE ROKU 2021 nasz turniej
►INICJATYWĘ SPOŁECZNĄ ROKU 2021

Prawo głosu mają pełnoletni posiadacze konta gmail.

Szczegóły i link do głosowania

http://podlasie24.pl/konkurs/glosuj-na-top-regionu-2021-33b74.html